CREDITS

Назва:Недосвiт
Статус проекту:Розробка
Жанр:Драма
Тривалість:100 хв
Режисер:Антон Азаров
Сценарий:Ася Волошина, Антон Азаров
У головних ролях:Юлия Ауг, Наталя Доля, Фатима Горбенко
Продюсер:Дмитро Симонов

Логлайн:

Три сестри зустрічаються після тривалої розлуки на похороні матері у своєму рідному прикарпатському селі. Випробування, які чекають на сестер на давно покинутій батьківщині, виявляються набагато більш непередбачуваними, ніж вони могли уявити.

parallax background
 

ТРЕЙЛЕР

СИНОПСИС

Три сестри


Старша сестра у свої неповні п'ятдесят - видатний державний чиновник у Росії, не останній «гвинтик» у структурі путінського апарату. Кар'єра вдалася, але син - прихильник ліберальних поглядів - не спілкується з нею і не підпускає її до маленького онука. Середня сестра працює в лікарні в Києві і регулярно їздить у відрядження до зони бойових дій. Її нутро випалене війною і рутинним дотиком до смерті. Молодша у свої двадцять вісім працює в Європі і мріє просто знайти звичайне особисте щастя.

Три долі


Відкриваються старі рани, переслідують привиди минулого. Випробування, які чекають сестер у ці три дні, виявляються дедалі більш непередбачуваними, ніж вони могли очікувати. Неможливість вирішити конфлікти ставить героїнь перед запитаннями: хто вони насправді і чи здатні вони ще покохати. Свій дім, сестер, рідну людину, Батьківщину, саму себе, зрештою, ту, дорослу та щасливу, що колись уявлялася дівчині з глухого прикарпатського села.


А якщо нікого немає, то земля теж не має нікого.

Дмитро Симонов про фільм


Антон Азаров про фільм


Ася Волошина про фільм

DAS BOOT PRODUCTION


Das Boot Production Company була заснована 2015 року в Києві, Україна. Ми знімаємо документальні і художні фільми.

Das Boot Production шукає молоді таланти в Україні та в інших країнах колишнього соцтабору задля розвитку сучасного авторського кіно, і це є нашою головною метою. Ми шукаємо проекти, які охоплюють соціальні, культурні та політичні теми українського суспільства та пострадянського простору. Ми зосереджуємо нашу увагу на ролі незалежної України в сучасному світі, її здобутки у галузі спорту, культури та науки.
Доробок:
«Лобановський назавжди», документальний повнометражний фільм, 2016, реж. Антон Азаров
«Бар "На Груди"» (pilot), короткометражка, 2017, реж. Ірина Вилкова
«Belaz Dreams», документальна короткометражка, 2017, реж. Ірина Вилкова
«Весна», короткометражка, 2018, реж. Наталія Кончаловська

Продюсер Dimitri Simonov
dimitri.simonov@dasboot.com.ua

Виконавчий продюсер Olga Lanceray
olga.lansere@gmail.com